„Кінчай разом зі світом!” – Громадська ініціатива 21 грудня

Письменники закликають використати „кінець світу” з максимальною користю для себе.

„Періодичні „кінці світу” насправді є дуже корисними, вони дозволяють нам підтягнути хвости у справах, згадати про відкладені справи і нарешті закинчити їх. Коли ж іще, як не перед „кінцем світу”? – кажуть Брати Капранови. – Навіть якщо не віриш, організм під впливом цього інформаційного вірусу мобілізується і думки мимоволі зосереджуються на головному. Зазвичай люди займаються всілякими дрібницями, а до головного руки не доходять. А напередодні чергового „кінця” – навпаки.”

Письменники закликають колег до 21 грудня закінчити незакінчені твори, або принаймні повернутися до їх обмірковування. Закінчити метушню і тиждень провести у творчості. Ну а саме 21 грудня зустріти в обіймах коханих – адже тільки любов може подолати кінець світу, як уявний, так і реальний.

„Хто не вірить, передивіться „П’ятий елемент” – нагадують письменники. – Кінчайте з метушнею, кінчайте з неробством, кінчайте з неуважністю до близьких. І взагалі – кінчайте. Кінчайте разом зі світом!”

Саме з таким гаслом виступають Брати Капранови, називаючи це „Громадською ініціативою 21 грудня” і закликаючи усіх людей доброї волі приєднуватися до ініціативи і навіть об’єднуватися для гідної зустрічі „кінця світу”, таким чином складаючи енергію кохання окремих людей у потужну зброю, перед якою не встоїть жоднен інформаційний вірус.

А тих, хто залишиться на самоті, запрошуємо 21-го на сайт Друга Читача, де публікуватиметься спецвипуск „Ночей з Другом Читача” – „СучСекс в СучЛіті”

„Особисто нам, – додають Брати, – прийдешній „кінець світу” дозволив з новими силами взятися за комікс з історії України, який з Божою допомогою все-таки буде видано наступного року, а також за нове видання „Закону Братів Капранових”, збірки публіцистики, яка доповниться новими статтями.”