Губернатор Запорізької області оголосив конкурс на найкращу п’єсу про Нестора Махна

Голова Запорізької обласної держадміністрації Олександр Пеклушенко під час своєї робочої поїздки по Гуляйпільському району відвідав краєзнавчий музей, де ознайомився з експозицією, присвяченою проводиреві повстанського руху українських селян Нестору Махну, передає ЛІГАБізнесІнформ.

“Скажу відверто, я для себе ще остаточно не відповів на запитання, ким же він (Нестор Махно – ред.) був насправді. Необхідно розуміти інше. Молодий чоловік до 30 років очолював 60-тисячне військо, а люди, які були набагато старші за Махна, називали його “батьком”. Скажу однозначно, у його арсеналі були вчинки, які дозволяли його поважати”, – заявив Пеклушенко, повідомляє прес-служба Запорізької обласної держадміністрації.

Він зазначив, що яскравою особистістю Махна сьогодні цікавляться багато людей, і необхідно використовувати це для підвищення туристичної привабливості Запорізького краю. У зв’язку з цим, губернатор оголосив конкурс на найкращу п’єсу про Махна.

“Ми повинні вивчити цю дивну складну особу. Я оголошую конкурс серед наших літераторів на найкращу п’єсу про життя і діяльності Нестора Махна. Необхідно, щоб наш музично-драматичного театру ім. Магара обов’язково мав у своєму репертуарі таку п’єсу, яка б розкривала і образ, і час, і людину. Також це вкрай необхідно з погляду зростання привабливості Запорізького краю як туристичного центру”, – зазначив Олександр Пеклушенко.

Newsru