Приватна зустріч із Жаданом коштувала харків’янину 1005 гривень

Зустріч із харківським літератором Сергієм Жаданом на благодійному аукціоні до Дня святого Миколая була продана за 1005 грн.

Про це кореспондентові УКРІНФОРМу розповів співорганізатор аукціону Антон Шигімага.

«Зустріч із Сергієм Жаданом посіла друге місце за максимальною ціною лота. Право на зустріч виборов Олександр Воєводін за 1005 грн», – сказав Шигімага.

Сам Воєводін зазначив, що із творчістю поета не знайомий, а в аукціоні взяв участь, аби організувати зустріч відомої людини зі своїми друзями. «Планую, що зустріч відбудеться 21 грудня. На неї я запрошую своїх друзів та охочих», – повідомив він.

Аукціон проходив в одній із соціальних мереж. Кожен охочий міг виставити зустріч із собою як лот. Загалом взяли участь близько 300 харків’ян. Найдорожчим лотом стала зустріч із харків’янкою Єлизаветою Приходько – 2065 грн.

«За попередніми підрахунками, аукціон назбирав 17 тисяч гривень. Ці гроші ми направимо в два дитячих інтернати: в селі Високому та місті Люботин», – підкреслив Шигімага. На гроші, виручені від аукціону, організатори планують придбати підгузки для дітей, канцелярські вироби, одяг та солодощі. Їх передадуть у дитячі будинки 16 грудня – незадовго до Дня святого Миколая.

Укрінформ