ДАПАШЛІВИ наступного тижня: Коляда University, дитяча афіша, «Анна Кареніна», а також «12 статевих заповідей»

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» – це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Більше інформації ви завжди знайдете в нашій «Афіші» на головній сторінці.  І не забувайте – ми посилаємо вас тільки у пристойні місця. Там і зустрінемось.

 

 

У суботу та неділю, 8-9 грудня, вибір культурної програми як ніколи величезний.

Для театралівпропонуємо відвідати цікаву Програму І Міжнародного театрального фестивалю “Документ”. Це – прогресивні воркшопи від театрального колективу Rimini Protokoll (Німеччина) та Театр.DOC (Росія), а також вистави та мультимедійні історії. Повна програма тут.

 

Для всіх. Цими днями проходить традиційний зимовий ярмарок «МЕДВІН: Книжкова коляда». Організатори, окрім книжок та літературних подій, вперше пропонують спеціальну програму — Коляда University – де відвідувачі зможуть навчитися святкувати цикл зимових свят.

Також на ярмарку є окрема дитяча програма.

 

 

У понеділок, 10 грудня, у цей зимовий вечір заходьте на теплу презентацію роману Анни Хоми «Заметіль».  Зимова історія… Холодна мов розпечений сніг. Гаряча, немов задубілі долоні. Пронизлива немов політ у прірву. Там, куди впадеш, не буде соломи. Звідти немає стежки. Зате туди проникає з небес сліпуче сонце. Таке сонце можна побачити тільки на дні. І ти робиш свій крок, останній крок на зустріч собі. «Заметіль» отримала диплом конкурсу «Коронація слова». Теплі подробиці про «Заметіль» тут.

 

У вівторок, 11 грудня, любителі детективів мають прийти сюди. Куди-куди? У книгарні «Є» відкриватимуть полицю «Детективи та пригоди» та презентуватимуть перевидання першого детективу Андрія Кокотюхи «Шлюбні ігрища жаб».

 

У середу, 12 грудня,  на вас чекає водевіль «12 СТАТЕВИХ ЗАПОВІДЕЙ». Тільки не треба втрачати свідомість, а треба йти. Ця річ зроблена за п’єсою Валентина Катаєва «Квадратура кола».

Вася + Людмилочка, Тоня+Абрам… А, може, навпаки? Вони молоді, активні, енергійні, сміливо дивляться у майбутнє. Вони удавано серйозно ставляться до життя, адже живуть у серйозний час. Уявіть собі час, за якого прописані 12 статевих заповідей, а про інтимні стосунки говорять лише наодинці й пошепки.
Вони знаходять одне одного у невеличкій кімнаті занедбаної московської квартири і змушені жити… вчотирьох. Й між ними – «робітничий контакт». Вони ділять свій перший родинний простір навпіл, навіть не здогадуючись, що незабаром усе змішається й ділитися доведеться не лише помешканням… Тут.

 

У четвер, 13 грудня, на нас чекає презентація книги Марини Палієнко «Теофіл Горникевич та українські архівні колекції у Відні».

Монографія присвячена життю та діяльності українського вченого та церковного діяча о. Теофіла Горникевича (1891–1969) – польового духівника Української Галицької Армії, викладача і катехита кількох львівських гімназій, довголітнього пароха у с. Сихові поблизу Львова. Видання розраховане на істориків, культурологів, а також усіх, хто цікавиться зарубіжною архівною українікою. Заходьте.

 

 

У п’ятницю, 14 грудня, в очікуванні фільму про Кареніну можна піти і на виставу «Анна Кареніна. Хроніка пристрасті і гріха». Що ж таке для Анни Кареніної і Олексія Вронського їх кохання? Важливий дар життя або заборонена насолода? .. Мистецьке дослідження почуттів можна подивитися тут.

 

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».