У Рівному до бібліотеки діти ходять з 1 року

УРівненській бібліотеці відкрили «Кімнати сімейного читання», у яких приймають дітей від 1 до 10 років.

В місті Рівне не так багато закладів, що пропонують організацію дозвілля батьків разом з дітьми. Рівненська державна обласна бібліотека для покращення обслуговування дорослого населення пропонує своїм читачам приходити до бібліотеки разом з дітьми. Для цього у відділі абонемента організовано спеціальний підрозділ: кімнату сімейного читання. Цей сектор укомплектований дитячою літературою для дітей віком від 1 до 10 років, а також книгами для дорослих, періодикою, розвиваючими іграми, забавками, канцелярським приладдям, ляльками-маріонетками.

Мета створення нового підрозділу: прививати дітям любов до читання і книг, надати батькам місце для організації дозвілля своїх дітей, що сприяло б їх всебічному розвитку, виявленню здібностей дитини.

«Художня майстерня» з якої розпочнеться діяльність «Кімнати» пропонує батькам дітей віком від 1 до 3 років взяти участь у розвиваючих іграх, постановках лялькового театру, заняттях з малювання та читанні вголос.

<iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/t5LZX7CJtec” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

 

4vlada.com