ДАПАШЛІВИ наступного тижня: Вінні Пух, музей Шевченка, Бруно Шульц, Театральний фестиваль «Документ» та дуже дешеві книжки

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Більше інформації ви завжди знайдете в нашій «Афіші» на головній сторінці.  І не забувайте – ми посилаємо вас тільки у пристойні місця. Там і зустрінемось.

 

 

У суботу, 1 грудня, беріть діточок та гайда на дитячі читання про пригоди Вінні-Пуха та його друзів. Адже немає дітей, які би не знали та не любили цього персонажа.

Цього дня разом з улюбленим диктором українського ефіру Євгеном Малухою (саме його голосом говорить прибулець Альф, Гомер Сімпсон, Доктор Хаус… його ж Ви чули в «Футурамі», «Смішариках») малеча заново познайомиться з легендарним Вінні-Пухом. В компанії Паця, Іа-Іа, Кролика, Сови вирушимо на лови Бабая, зустрінемось з Слонопотамом, знайдемо загубленого хвоста та, нарешті, дізнаємося де ті, а де не ті Бджоли. Потрібна попередня реєстрація. Подробиці – осьдечки.

 

У неділю, 2 грудня, пропонуємо відвідати якийсь із київських літературних музеїв. Наприклад, Національний музей Тараса Шевченка відкритий з 10 до 18 години.  Кожному українцю там варто побувати хоча б раз у житті.

 

 

У понеділок, 3 грудня. Чи знали ви, що на з’йомку новорічної ночі на Першому національному можна потрапити? І до того ж за кругленьку суму. Подробиці цієї імпрези можна знайти тут. Зустрінь новий рок до кінця світу 😉

 

 

У вівторок, 4 грудня. Любите магічний реалізм? У цей день презентуватимуть нові книжки Бруно Шульца, точніше новий його повний переклад, зробленим знаковим і улюбленим Юрієм Андруховичем. Сам Юрій Андрухович зізнається, що ще до прочитання прози Шульца почав вважати його своїм улюбленим письменником. Переклад почав робити з оповідання «Серпень», і саме ним перекладач радить починати своє знайомство зі світом Бруно Шульца. Також буде презентована «Книга листів» Шульца.

Бруно Шульц «Літературно-критичні нариси» (видавництво «Дух і літера», 2012, переклад. Учасники і подробиці – тут.

 

 

У середу, 5 грудня, на прес-конференції з нагоди відкриття І Міжнародного театрального фестивалю «Документ» можна буде дізнатися про те, що ж нас очікує найближчими днями. А ми тільки натякнемо, що найбільші зірки, які невдовзі приїдуть до Києва – це німецький театральний колектив «Rimini Protokoll». Подробиці зустрічі тут, а повна програма фестивалю розміщена в Афіші.

 

У четвер, 6 грудня, відбудеться захід із нестандартною назвою – «Вечір дачної прози, або Будиночок під листком лопуха». Можливо, комусь дача видається своєрідним продовженням теми «хуторянства» і, взагалі, дворянсько-шляхетської культури дорадянського часу… Імовірно, для когось — це символ втраченого Едему, місце для меланхолії та медитації, а для когось — можливість фізично напрацюватись і відпочити від будь-якої розумової чи то культурної діяльності… Про це читатимуть свої твори Іван Андрусяк, Леся Воронина, Анатолій Дністровий, Міла Іванцова, Олаф Клеменсен та Марина Соколян.

 

Але є достойна альтернатива із можливістю купити дешевих книжок –  “Розвіртуалізація письменників з Facebook’y” на виставці-ярмарку «МЕДВІН: Книжкова коляда». Поспілкуватись із Братами Капрановими, Антоном Мухарським, Маряною Савкою  та Володимиром Арєнєвим ви зможете о 18:00 тут.

 

У п’ятницю, 7 грудня,

Театральний фестиваль «Документ» запрошує гайнути автобусом до Черкас і там подивитися документальну виставу «Місто на Ч». Подробиці дивітьс тут.

Хто не наважиться виїхати з Києва на цілий день, то цього дня можна також потрапити на “Розвіртуалізацію письменників з Facebook’y“. Зустрітися можна буде з Максом Кідруком, Надійкою Гербіш, Келею Ликеренко та Сергієм Пантюком о 18-оо. Подробиці і ціни на книжки зі знижками – ось тут.

 

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».