Брати Капранови: “Розробники Закону про референдум сплели зашморг, Янукович, підписавши, надягнув собі його на шию. Залишилося тільки затягнути”

Користуючись новим Законом про референдум, сьогодні, 29 листопада, Брати Капранови представили ініціативу з відставки діючого президента Януковича, націоналізації резиденції у Межигір’ї з подальшим продажем та використання виручених коштів на оплату пенсій.

“Закон про референдум надає законодавчу ініціативу народові – більш за те, він не вимагає, аби прийняті на референдумі рішення відповідали чинному законодавству, дає навіть можливість змінювати Конституцію, – коментують автори ініціативи. – Наш обов’язок як письменників – відчувати бажання народу, знаходити відповідні слова та втілювати ідеї. Ми знаємо, що люди не люблять Януковича, а Межигір’я усім – кістка в горлі. Отже користуючись новим Законом, ми пропонуємо націоналізувати Межигір’я, продати його, а гроші передати Пенсійному фонду. Крім того внести зміни до ст 108 Конституції, яка регулює порядок припинення повноважень Президента, додавши, що його може зняти народ на референдумі, а заразом і прийняти таке рішення – щоб двічі не збиратися. Ви сумніваєтеся, що таку ініціативу схвалить більшість українців? Ми – ні!”

“Нахабство розробників Закону про референдум та багаторуких голосувальників у Верховній Раді не має меж. Але тут вони перечепилися через власну безграмотність та самовпевненість і дали нам з вами унікальний шанс – за рік отримати нову владу мирним шляхом. Ті, хто писав цей закон, сплели зашморг, Янукович, підписавши, надів його собі на шию, нам залишилося тільки затягнути. Опозиція говорила про імпічмент? От він, будь ласка, на тарілочці. Ми закликаємо усі притомні політичні сили підтримати цб ідею та разом взятися за повалення розбійницького ладу законним шляхом – коли вже з’явилася така можливість,” – наголошують письменники.