У Всесвітній день дитини розпочато дитячий конкурс «Я козацького роду!»

Сьогодні, у Всесвітній день дитини, дитячий табір «Козацька Фортеця» за підтримки всеукраїнських мистецьких та освітніх асоціацій відкриває ІV сезон 5-річного Дитячого Національного Конкурсу «Я козацького роду!».

Якими були козаки? Який одяг та зброю мали? Як воювали? Де і як жили? Що любили і цінували? Експериментуйте, фантазуйте, шукайте і фотографуйте усе, що уособлює та відображає справжніх лицарів України – козаків. Надсилайте ваші роботи на Конкурс козацького фото  та отримайте подарунки від Дитячого табору «Козацька Фортеця» та партнерів конкурсу!

Мета конкурсу –  сприяти вихованню у дітей патріотизму, зацікавлення козацьким світом, пізнання та захоплення національними героями через фотографію – як спосіб самовираження. 

Конкурс проводиться протягом п’яти років. Кожному року відповідає певний мистецький напрямок: 2009/10  – легенди та перекази; 2010/11 – поезія; 2011/12 – живопис; 2012/13 – фотографія; 2013/14 – оповідання, новела, есе.

 

Тема конкурсу: «В ОБЄКТИВІ ФОТОКАМЕРИ – КОЗАЦЬКИЙ СВІТ»

Умови конкурсу:

– Конкурс триває з  20 листопада 2012р. до 20 березня 2013р.
– Робота має тематику: козацький фотопортрет, знімки історичних та архітектурних пам’яток козаччини, козацькі фото на вільну тему.
– Надіслані чорно-білі та кольорові світлини мають бути виставкової якості, розміром 30х40 см. Кожен учасник може надіслати не більше 10 фоторобіт.
– Учасники гарантують, що вони є авторами надісланих фото та участю у конкурсі не порушують прав третіх осіб. Якщо на світлині є зображення дітей, то обов’язково треба мати дозвіл від батьків дітей на демонстрацію цього фото. Знімки надавати в оригінальному вигляді (без використання Adobe Photoshop чи інших програм графічних редакторів).
– Роботи надсилати на поштову адресу: а/с 79, Київ 211, 04211 Україна з позначкою
«Я  козацького роду!». Додатково надати фото в електронному вигляді у форматі JPEG, записане на CD/ DVD чи надіслати на електронну адресу: tabir@hopak.kiev.ua
– Надсилаючи роботу учасник має вказати на зворотному боці кожної фотографії: ім’я та прізвище, дату і рік народження, місце навчання, поштову адресу з індексом та контактні телефони. У коментарі можна написати додаткові пояснення до фото.
– Організатори мають право на використання конкурсних робіт з метою популяризації Конкурсу та в інших акціях Дитячого табору «Козацька Фортеця» із зазначенням авторства.
– Фотороботи, надіслані на конкурс, не повертатимуться.
– Вік учасників: 6-16 років.
– Кінцевий термін подачі робіт –  20 березня 2013 р.

 

Нагородження переможців:

– Переможці конкурсу будуть запрошені до Києва на офіційне нагородження у квітні  2013р.
– 1-10 місця – путівка до Дитячого табору «Козацька Фортеця»
– 11-20 місця – справжні козацькі подарунки.
– Переможці та лауреати стануть співавторами козацького поетично-художнього альбому та учасниками унікальної виставки козацького фото.

 

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (044)229-47-73, (050)410-79-32 або на сайт: www.hopak.kiev.ua, електронна адреса: tabir@hopak.kiev.ua

Друг Читача