В Києві відкривається Коляда University та Фестиваль Куті

6-8 грудня відбудеться традиційний зимовий ярмарок «МЕДВІН: Книжкова коляда». Цьогорічна програма кардинально відрізнятиметься від попередніх. Організатори, окрім книжок та літературних подій, вперше пропонують спеціальну програму — Коляда University – де відвідувачі зможуть навчитися святкувати цикл зимових свят.

У містах втрачена традиція святкування Андрія, Миколая, Різдва, Василя. На МЕДВІНі всіх охочих вчитимуть цього безкоштовно. Майстер-класи для дітей та дорослих із колядування, щедрування, народних танців, кусання Калити, ворожіння… це ще не повний перелік того, чого вчитимуть «кандидати народних наук» на книжковому ярмарку.

Окремим підрозділом Коляда University стане найпопулярніша та найсмачніша програма книжкового МЕДВІНу – письменницька кухня, яка цього разу буде представлена Фестивалем Куті. Традиційні зимові святкові страви, наділені регіональним колоритом (тернопільський, львівський, київський…), готуватимуть зіркові кухарі: від куті до м’яса по-козацьки, від борщу до вергунів.

Окрім Коляда University на відвідувачів МЕДВІНу чекають:

  • книжки за цінами видавництв;

  • майстер-класи книжкової і не тільки тематики;

  • розвіртуалізація письменників з Facebook’у: реальне спілкування замість віртуального;

  • 8 грудня – Дитячий день – спеціальна програма для маленьких читачів;

  • презентація книг та автограф-сесії.

Книжковий ярмарок «МЕДВІН: Книжкова коляда» пройде 6-8 грудня у КиївЕкспоПлазі (вул. Салютна, 2-Б, ст. м. Нивки) одночасно із ярмарком «МЕДВІН: Рукоділля: Подарунки до Різдва», де можна буде придбати авторські подарунки від більш ніж 150 майстрів та товари для рукоділля та хобі, а також навчитись різним технікам рукоділля під час понад сотні безкоштовних майстер-класів.

Графік роботи ярмарків: 10:00-19:00. Вхід вільний.

Інформаційні партнери: Кореспондент, радіо Ера, Країна, Газета по-українськи, Український тиждень, ЛітАкцент, Буквоїд, книгарня «Є», книжковий магазин «Читайка».