ДАПАШЛІВИ наступного тижня: «Монологи вагіни», «Мутація», мисливці на мамонтів та Мухарський Антін

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Ми посилаємо вас тільки у пристойні місця. Там і зустрінемось.

 

У суботу, 10 листопада, є нагода отримати культурний шок. У Києві знову покажуть «Монологи вагіни». Вистава-епатаж – продукт переробки більш двохсот інтерв’ю. Правда-матка виливається бурхливим потоком одкровень на слизьку тему. Але авторська воля прокладає жорстке русло для цих селевих вод розчулення і відчаю, переносячи «Монологи вагіни» з гетто психології та гінекології в Аркадію чистого мистецтва, не мутне оскаженілим фемінізмом. Подробиці шукайте тут.

 

Подивитись уривок можна осьдечки.

 

У неділю, 11 листопада, відбудеться моновистава «Мутація». Це – сучасна інтерпретація твору Федора Достоєвського «Сон смішної людини». Побачити фото з вистави та деталі можна на сайті театру «Крик».

 

У понеділок, 12 листопада, можна піти, піти… Що тут скажеш, понеділок – день важкий, так думають і організатори культурних заходів, коли пропонують або піти на щось нудне, або – посидіти вдома. Ми пропонуємо вечір присвятити якійсь книжці з цього списку, а потім написати на неї рецензію для конкурсу рецензій «Книги року ВВС».

 

 

У вівторок, 13 листопада, у театрі Франка показуватимуть «Гімн демократичної молоді» за Сергієм Жаданом. Трагікомедія на 2 дії у шістьох ліричних історіях про розвиток середнього бізнесу в умовах формування відкритого суспільства. Для фанатів Жадана – наша найпереконливіша рекомендація піти на виставу.

 

У середу, 14 листопада. Коли на теренах сучасної України з’явилися перші люди? Який зовнішній вигляд мали мисливці на мамонтів? Де слід шукати найдавніші антропологічні витоки сучасних українців? Як було реконструйовано зовнішність Нестора Літописця, Ярослава Мудрого, Івана Сірка й інших визначних постатей української історії?
Відповіді на перелічені й інші запитання пропонує книга антрополога Сергія Сегеди «У пошуках предків». А в середу презентація ось тут.

 

У четвер, 15 листопада, презентуватимуть «неполіткоректний роман у чотирьох частинах про визвольні змагання 1989—1993 років», який відмовилось друкувати поспіль три друкарні. Це все про книжку «Доба» Антона Мухарського.

НЕ БАЖАНЕ читання роману «Доба» людям із нестійкою психікою, схильних до тероризму, побутового насильства, людям із синдромом політичної шизофренії, «совкового» дебілізму, особам з ознаками психопатичних та параноїдальних станів, спричинених браком культури, толерантності, освіти та виховання, радикальним адептам людоненависницьких тоталітарних ідеологій, а також дітям до 18 років, вагітним жінкам та особам, що керують транспортним засобом.

Зважте всі за і проти та гайда сюди.

 

У п’ятницю, 16 листопада,  відбудеться презентація книги «Прощання із Всемогутнім: переоцінка етичного життя» нідерландського філософа Сібе Шаапа.

У новій праці автор досліджує ідею божественної всемогутності й намагається зрозуміти, який вплив вона чинить на етичне життя окремої людини. «Людина більше не сподівається на божественне втручання: месіанство стає практичним, революційним, політичним».

Сібе Шаап – відомий західний філософ, викладач Вільного університету Амстердама та Карлового університету Праги. Окрім цього, він очолює Водний комітет Нідерландів і є депутатом Парламенту. Він — один із небагатьох сучасних європейських мислителів, що систематично видає свої нові праці українською мовою.

Презентація відбудеться тут за участі автора.

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».