Жадан зробить “Анестезію” у Луганську

10 листопада 2012 року о 18:00 в Луганській державній академії культури і мистецтв (ЛДАКМ) відбудеться добродійний концерт за участю українського поета і прозаїка Сергія Жадана, фолк-рок-групи “Ойра” і музичного експериментатора Андрія Киріченка.

Концерт називається “Анестезія”. Його мета – привернути увагу громадськості до проблем людей з невиліковними хворобами, що вимагають знеболення для полегшення страждань. Сьогодні в Україні тисячі невиліковно хворих людей, які в останній період свого життя позбавлені адекватного знеболення і залишаються наодинці зі своїм болем.

Історія творчого тандему письменника Сергія Жадана і фолк-рок-групи почалася близько 10 років тому і налічує вже не один спільний виступ. Окрім концерту “Анестезія” в рамках місячника боротьби проти болю, який проводиться за ініціативою літературної групи “СТАН” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, заплановані наступні заходи протягом місяця:

  • міні-тренінг для журналістів “Освітлення в медіа-просторі проблеми доступу до знеболення”;
  • “круглий стіл” у Луганській міській раді, присвячений обговоренню проблем людей, що потребують паліативної допомоги;
  • прес-брифінг в будинку-музеї художника-авангардиста Валерія Медіна за участю письменника Сергія Жадана і поетеси Олени Заславської;
  • презентація антології філософської поезії “Анестезія” поетів з України, Литви та Латвії.

 

Освіта