Сучасний український діловий шрифт АРСЕНАЛ вже у використанні

Шрифт АРСЕНАЛ, переможець загальнонаціонального відкритого конкурсу УКРАЇНСЬКИЙ ШРИФТ, введений у використання. Першими шрифт АРСЕНАЛ почали використовувати організатори конкурсу.

Тепер НКММК «Мистецький Арсенал» та Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» ведуть свої сайти і діловодство за допомогою нового шрифту. Також шрифт АРСЕНАЛ використаний на сайті www.ukrtype.com

Цим організатори прагнуть дати приклад для наслідування і закликають всіх приєднатися до впровадження українського шрифту в масове використання, безкоштовно отримати шрифт на сайті www.ukrtype.com і користуватися ним в діловодстві та повсякденному житті.

На сайтах artarsenal.in.ua, art-arsenalfund.org і www.ukrtype.com всі бажаючі можуть побачити, як виглядає шрифт АРСЕНАЛ у використанні.

Метою відкритого загальнонаціонального конкурсу «УКРАЇНСЬКИЙ ШРИФТ» було створення сучасного ділового українського шрифту та забезпечення вільного доступу до його використання. Конкурс був проведений для підтримки і розвитку традиції мистецтва каліграфії в Україні, поширення української культури в області сучасних інформаційних технологій, діловодстві і повсякденному житті.

artukraine.com.ua