ДАПАШЛІВИ наступного тижня: Ірен Роздобудько, магія у ХХІ ст., «Стара жінка висиджує», і «Тиждень актуальної п’єси»

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Ми посилаємо вас тільки у пристойні місця. Там і зустрінемось.

 

 

У суботу, 3 листопада. Традиційно субота в Києві – дитячий день, і цього дня з малечею можна піти послухати ЗВІРШИКИ — вірші про звірів екзотичних і не дуже від поета Дмитра Шостака. Це о 12-й годині тут.

 

 

А вечір можна провести по-дорослому, наприклад відвідати фестиваль «Тиждень актуальної п’єси», якраз у перший програмний день.

 

 

 

У неділю, 4 листопада, багато хто піде на презентацію повісті «Арсен». Це – перший твір Ірен Роздобудько про підлітків і для підлітків.

13-річний Арсен піклується про маму сам, адже тато їх давно покинув. Однак хлопець вірить, що мама ще знайде надійного й порядного чоловіка. Арсен зважився гайнути в село, до бабці з дідом, яких не бачив після розлучення батьків. І там багато про що Арсенові довелося поміркувати. А головне — Арсен закохався. Вперше і, можливо, назавжди…

Усіх, кого не злякає холоднеча, запрошують прийти на захід у кедах і, можливо, отримати за це книжковий приз. А приходити потрібно сюди.

 

 

У понеділок, 5 листопада, день важкий, але не для відпочинку. Вистава «Квартет» Р. Харвуда здивує акторським складом.

Чотири акторські величини – всі, хто має звання народних артистів, кохані, впізнавані. Лариса Кадочникова, відома широкому колу глядачів по кіношедевром Параджанова і Іллєнка, Микола Рушковський, який за 57 років роботи в театрі зумів зіграти найширший діапазон ролей – від Ромео до Сталіна, Валерія Заклунна, яка запам’яталася багатьом за фільмами «Місце зустрічі змінити не можна», «Любов земна »,« Сибірячка », Юрій Мажуга, відомий своєю роботою в серіалі« Народжена революцією». Словом, тицяйте сюди.

 

 

У вівторок, 6 листопада,  завітайте на прем’єру «Явний хворий» за Мольєром. П’єса присвячена подоланню страху смерті, та окрім того це комедія. Поєднання непоєднаного триватиме протягом двох з половиною годин отут.

 

 

У середу, 7 листопада, щоб зрозуміти більше про українські чари, варто завітати на презентацію книжки Лілії Мусіхіної «Магія українців устами очевидця».

На дворі ХХІ століття, а в українських домівках ворожать, відробляють, привертають, замовляють. Українська магія існує, і значно ближче, ніж ви вважаєте. І це доведе досвідчений науковець-фольклорист Ліля Мусіхіна в книгарні «Є» о 18-00.

 

 

У четвер, 8 листопада, любителям хорошої традиційної поезії сюди. Чому? Там якраз відбуватиметься презентація збірки поезій Анни Малігон «Покинутим кораблям».

 

 

У п’ятницю, 9 листопада – «Стара жінка висиджує». Що ж вона висиджує можна дізнатися у моновиставі за участі Лариси Кадирової. Автор тексту – Тадеуш Ружевич, переклала з польської – Ярина Сенчишин. Це вражаюча річ, а фото і подробиці тут.

 

 

Не забувайте зазирати в нашу «Афішу» на головній сторінці порталу!

Побачимося на виставах та презентаціях і гарних вам книжкових новин і новинок!

Не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» щоп’ятниці на сайті «Друг Читача».