СБУ не визнає еротичних поетів

Леся Мудрак читає еротичні вірші. Фото: Друг Читача

Творчу зустріч з молодими авторами, заплановану на сьогодні, 24 жовтня, у СБУ, відмінено через присутність на заході еротичної поетки Лесі Мудрак.

 

Письменник, секретар Національної спілки письменників України по роботі з молодими письменниками Сергій Пантюк у своїх коментарях «Другу Читача» розповів, що до Спілки письменників подзвонили з СБУ і запропонували творчу співпрацю у вигляді постійних поетичних заходів з молодими письменниками.

.

Як людина, що безпосередньо веде роботу з молоддю у Спілці, Сергій Пантюк взявся за організації цих зустрічей. На першу зустріч він запросив двох молодих і харизматичних поеток – Анну Малігон та Лесю Мудрак, вже достатньо відомих публіці, що захоплюється сучасним літературним процесом.  Після того як Сергій Пантюк повідомив про обраних авторів організаторам з боку вищезгаданої державної установи, йому подзвонили і попрохали надати характеристики про авторок. На що секретар НСПУ по роботі з молодими письменниками не погодився.

.
Вірогідно, після такої відмови інформацію про авторок розпочало добувати саме СБУ. Після чого у Спілку письменників поступив дзвінок: «Ви приходьте, але цю дівчину (Лесю Мудрак – ДЧ) – ні в якому разі не беріть!». Сергій Пантюк і Анна Малігон солідарно відмовились від виступу.
Сама Леся Мудрак так прокоментувала цю ситуацію: «Я думаю, що спрацював прямолінійний мімезис – ідентифікація мене з текстами. А ще я думаю, що для них навіть слово «груденята» було неабияким переляком».

 

Також еротична поетка згадала, що у 2006 р. подібна ситуація з нею вже траплялася. Перед Шевченківськими святами Леся Мудрак була в складі Київської делегації, але її навіть не пустили в автобус, мовляв, що Шевченко з еротичними віршами ніяк не пов’язується.

Друг Читача