Київська міжнародна Книжкова виставка-ярмарок обіцяє ціни від виробника

Усіх шанувальників книги, любителів читання запрошує до себе III Київська міжнародна Книжкова виставка-ярмарок «Книжкові Контракти 2012» яка відбудеться 14-16 грудня у м. Києві, в «Українському домі»на вул. Хрещатик, 2.

На виставці буде широко представлено:  художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

За традицією під час проходження «Книжкових Контрактів» відбудеться благодійна акція «Особливі книжки  – для особливих дітей», за результатами якої зібрані кошти буде направлено на видання підручників та художніх книжок шрифтом Брайля. В акції приймуть участь: видавці, політики, діячі культури та мистецтв, зірки шоу-бізнесу – усі небайдужі до долі дітей з вадами зору.

Програма «Книжкових Контрактів» передбачає також чисельні презентації нових видань, зустрічі з популярними письменниками, семінари, відкриті диспути та розважальну програму для дітей до дня Святого Миколая.

Учасників та відвідувачів книжкової виставки-ярмарку чекатимуть приємні сюрпризи та несподіванки!

Якщо Вас зацікавила ця інформація – завітайте, будь-ласка, на офіційний сайт виставки: www.bookexpo.in.ua

Організатор виставки: Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Друг Читача