Василь Шкляр: «Колєсніченки вилучають «Залишенця» з продажу»

Український письменник, кандидат у народні депутати України від Політичної партії Українська платформа «СОБОР» по 123 виборчому округу Василь Шкляр прокоментував ситуацію щодо зняття з продажу у книгарнях його книжки «Залишенець», на якій є його фотографія з цигарками, нібито заради уникнення штрафів за пропаганду тютюнопаління.

«Я дуже здивований тим, що книгарні знімають з продажу мої книжки, на яких є моя фотографія з цигаркою, бо податківці штрафують їх за пропаганду тютюнопаління», – заявив письменник Василь Шкляр. коментуючи інформацію у ЗМІ.

За його словами, навіть найбільш благу ідею чиновники вміють спотворити й довести до абсурду, аби лише з когось здерти копійку.

На переконання Василя Шкляра, значно негативний вплив на мізки підростаючого покоління, ніж Тарас Бульба чи козак Еней з люлькою, справляють ті зразки поведінки, які ми щодня бачимо на ТБ.

«Практично вся офіційна хроніка на телебаченні – це пропаганда аморального й нездорового способу життя, яка вчить красти й брехати, ненавидіти свою країну і народ, та ще й створює ілюзію, що за це ніколи нікому нічого не буде», – наголосив письменник.

Письменник риторично запитує, а що тоді виникає запитання, а що робити з «Енеїдою» Котляревсього, шедеврами мистецтва, скажімо, з картиною Поля Сезана «Курець» чи з такими кіно шедеврами як «Лейтенант Коломбо», «Комісар Мегре» чи «Шерлока Холмса»?

На його переконання, це тільки привід вилучити «Залишенця» з продажу, адже відомо, що «колєсніченки давно носилися з цією ідеєю».

Друг Читача