Фоззі написав третю книжку – про «напьорсточників»

Учасник гурту Танок на Майдані Конго Олександр «Фоззі» Сидоренко завершив роботу над третьою книгою «Голки і ковзани». Про це він розповів Gazeta.ua. Фоззі є автором видань «Ели воду из-под крана» (2009) та «Winter Sport» (2010).

– Олександре, про що Ваша книжка?

– Це історія двох друзів, які мріяли стати «напьорсточниками», але не сталося, бо мода на «ковпаки» швидко минула. Вони шукають, чим зайнятися, підсідають на наркоту, потім намагаються зіскочити. Там, мабуть, є певна суміш стилів, але я так захотів.

– У якому жанрі написана книга?

– Це збірка оповідань, які об’єднані в одну історію. Вже використовував подібний алгоритм у другій книжці. Мені подобається така схема.

– Книга присвячена темі 1990-х, як у попередніх?

– Дія відбувається в Євпаторії на початку – в середині 1990-х років. Але я б не сказав, що ці роки панують у книжці. Мене цікавив період «напьорстків», а це кінець 1980-х – початок 1990-х.

– Головні герої вигадані чи їм відповідають реальні люди?

– Звичайно, вигадані, але я намагався зробити їх якомога реальними. Запозичував якісь риси, притаманні справжнім людям, яких знаю особисто.

– Скільки часу її писали? Коли книга вийде друком?

– Десь два роки писалася.  Я вже уклав угоду з видавництвом «Спадщина-Інтеграл». Зараз вони працюють над дизайном, редагують, а я чекаю. Сподіваюся, що вийде до кінця 2012-го.
Газета по-українськи