ДАПАШЛІВИ: сценографія 4D, «Азбукове Королівство Магів і Янголів», а також Тарас Мельничук

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі Києва. Ми посилаємо вас тільки у пристойні місця. Там і побачимось.

 

 

У понеділок, 15 жовтня, у Києві покажуть рок-оперу «Юнона і Авось». Комп’ютерна сценографія 4D, світлова партитура, складна хореографія. Охочі побачити один з найкращих зразків сучасного мистецтва та заплатити за нього від 160 грн можуть заходити сюди.

 

 

 

У вівторок, 16 жовтня, Театр драми і комедії на лівому березі показує виставу «Не все котові Масляна» (Олександр Островський). Люди діляться всього лише на дві категорії: тих, у кого гроші є і, зрозуміло, тих, у кого вони відсутні. Останніх завжди більше. А значить, і любов, і порядність, і невинність цілком можуть стати чудовими товарами для заможного купця …

 

 

У середу, 17 жовтня, варто побачити “Любовні листи до Сталіна”. Постановка за п’єсою сучасного іспанського драматурга Хуана Майорги «Любовні листи до Сталіна». Хто ж той сміливець, який наважився зізнаватися в почуттях грізному «батькові народів»? Скажу одразу — Михайло Булгаков. Сюжет п’єси ґрунтується на факті з біографії письменника. Понад сім десятиліть тому майбутній автор «Майстра і Маргарити», стомившись від цькувань, організованих проти нього колегами по цеху, написав кілька листів урядові СРСР і особисто товаришу Сталіну, називаючи речі своїми іменами й нічого не прикрашаючи. Заходьте.

 

У четвер, 18 жовтня, розпочинає роботу Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів». Але це тільки відкриття перший день, по програму можна ходити сюди.

 

А ввечері можна піти в книгарню «Є» та отримати автограф у Андрія Кокотюхи, який цього разу презентує книгу «Червоний». Був собі звичайний журналіст, аж раптом перетворився на… таємного літописця подвигів Данила Червоного, відбув своє у психлікарні й залишив по собі три зошити — три історії цього командира ОУН—УПА.

 

 

У п’ятницю, 19 жовтня, відбудеться зустріч присвячена поету Тарасу Мельничуку і презентація книжки «Князь роси. Вибране». До книги вибраного «Князь роси» лауреата Шевченківської премії Тараса Мельничука – одного з найнеповторніших українських поетів другої половини ХХ століття увійшли вірші з різних періодів його творчості, а також нариси та спогади про його життєвий та творчий шлях. Книжка вийшла цього року у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Словом, цікавим сюди.


 

 

У суботу, 20 жовтня, настав час зайти на фестиваль дитячої книжки хоча би на півдня. Саме в такий спосіб можна відвідати річну норму дитячих заходів. Наприклад, презентацію проекту ілюстрацій терапевтичних казок від Ярослава Філевича (журнал «МамаМія» вид-ва «Урбіно»); а також автограф-сесію Юрія Бедрика (володаря премії «Великий їжак»);  і ще – купу майстер-класів для дітей різного віку. Зазирайте сюди.

 

У неділю, 21 жовтня, на нас чекають музика, презентації та купа майстер-класів на «Азбуковому Королівстві Магів і Янголів». Не пропустіть нагоду також поповнити власну колекцію дитячих книжок на зараз і на виріст. Тут.

 

 

Побачимося на виставах та презентаціях!

Гарних вам книжкових новин і новинок!

І не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» на сайті «Друг Читача».