«Коломийські представлення»: на Прикарпатті почався театральний фестиваль

7 жовтня в Коломиї (райцентр Прикарпаття) відбулося відкриття IV Всеукраїнського театрального фестивалю «Коломийські представлення».
Фестиваль буде проходити упродовж тижня, а всі вистави прийме сцена Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича.
Щодня на сцені місцевого театру гратимуть по дві вистави о 12:00 і 18:00. Винятком буде лише день офіційного закриття фестивалю – 13 жовтня. За словами організаторів театрального фестивалю, учасниками великого театрального свята будуть кращі театральні колективи, актори, режисери з 9 міст України: Києва, Львова, Полтави, Чернігова, Кривого Рогу, Тернополя, Луцька, Івано-Франківська. Жанри вистав теж будуть різними – від класичної драми, до комедії, лайт-опери, імпровізації, казки та пластичні театральні вистави. Учасники фестивалю запропонують місцевим жителям і гостям IV Всеукраїнського театрального фестивалю “Коломийські представлення” спектаклі за творами літературних класиків, такі як «Тарас Бульба» за повістю Миколи Гоголя, «Відьма» за мотивами поезій Т.Г.Шевченка, «Номер 13» за комедійною п’єсою Рея Куні.
Також на фестивалі буде представлений і оригінальний театральний жанр – пластична драма за гоголівською повістю «Шинель» і драматична імпровізація під назвою «І все-таки я тебе зраджу». Не залишаться без уваги і маленькі глядачі.
Для них в програмі фестивалю будуть запропоновані дві постановки казок: «Про княжну, змія і Микитину силу» за мотивами творчості Олександра Олеся і «Віні-Пух та його друзі» за мотивами казок Алана Мілна.

 

RegioNews