У київському Молодому театрі покажуть спектакль у туалеті

Тема вистави “Кома” непроста – складні стосунки між підлітками, і врешті жорстоке вбивство в школі. вистава в туалеті У Молодому театрі Києва готують спектакль, побачити який сидячи на одному місці неможливо Прийшов до театру, і тільки всівся зручно – відразу треба бігти далі, якщо хочеш додивитися виставу, повідомляє ТСН.Особливе.

Тема вистави “Кома” непроста – складні стосунки між підлітками, і врешті жорстоке вбивство в школі. Місця дії – бібліотека, коридори, туалети. І конфлікти, що розгортаються, глядачі будуть спостерігати саме в цих місцях, як би це було в реальному житті. Сцена, стільці, все як у звичайному театрі. Але не пройде і десяти хвилин спектаклю – актори вибіжать геть, а за ними і глядачі. Якщо хочуть знати, що буде далі. Наприклад в чоловічому туалеті. Або в жіночому.

Актори проживають події, глядачі стоятимуть поруч. Спектакль про життя в реальних декораціях. Навіть запахи, як у житті. “Ця вистава дає присмак життя, як воно є, без всяких прикрас. Якщо туалет то і запах, я думаю, що тут все одно не такий запах, який він міг би бути у шкільному туалеті”, – каже режисер. Документальна п’єса австрійських драматургів вже була поставлена у Відні, каже режисер Андрій Май, у ще більш реалістичних декораціях. “Це відбувалося в віденській гімназії, в якій грали діти теж, а не власне актори”, – каже Андрій.

У столиці на такий експеримент поки що не погодилась жодна школа, тому в театрі наприклад роль бібліотеки виконуватиме кабінет директора. Півтори години спектаклю на ногах. Побачити його у нешироких коридорах зможуть не більше сімдесяти людей. До глядачок від акторів окреме прохання – не одягати підбори. Щоб не втомлювалися.
ТСН