ДАПАШЛІВИ наступного тижня: Книжковий Арсенал, ДіБіСі П’єр, Париж та кіно


Рубрика «ДАПАШЛІВИ» це ваш орієнтир серед моря подій  у культурному світі. Ми посилаємо вас тільки у пристойні місця. Там і побачимось.

 

 

У суботу, 29 вересня, усе ще триває «Гоголь-фест». Якщо ви ще не були в тому прекрасному урбаністичному просторі, наповненому мистецькими експериментами, то ви ще маєте час. Це останній день. Програма отут.

 

 

У неділю, 30 вересня, варто запланувати похід на прем’єру «Welcome to Ukraine або Подорож у кохання». Що спільного між Києвом і Парижем? Інтернет, який поєднує сучасних молодих людей з різних країн. Саме у Києві віртуальне знайомство молодої парижанки та українського юнака стає реальним.

 

 

У понеділок, 1 жовтня, день важкий, але можна його покращити, сходивши після роботи на українську прем’єру вистави Малого театру з Москви, яка називається “Наследники Рабурдена”. Цікавим сюди.

 

 

У вівторок, 2 жовтня, ходімте на презентацію книги нашумілого на Львівському форумі  ДіБіСі П’єра “Світло згасло в країні див”. Видання роману ДіБІСі «Світло згасло в Країні Див» стало своєрідним мегапроектом із залученням багатьох видів мистецтва (кіно, малярство, фотографія, колаж, мультимедіа). Увага до цього автора і його книжки невипадкова, адже в романі йдеться про тотальну зневіру у сучасному світі.


 

У середу, 3 жовтня, можна піти собі на презентацію нових романів Дари Корній «Зворотній бік світла» та Міли Іванцової «Сердечна терапія». Ці дві «короновані» особи (обидві мають відзнаки «Коронації слова») здатні показати справжній клас в літературі. Словом, тицяйте сюди.

 

У четвер, 4 жовтня, прийшов час на кіно. Усі небайдіжі запрошені на показ фільмів мандрівного кінофестивалю «Кіномедіа». Вас очікує година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику. «Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа.

А також у цей день розпочинається «Книжковий Арсенал» (див. нижче).

 

У п’ятницю, 5 жовтня, можна піти на «Книжковий арсенал» і побачити власними очима, як література інтегрована з іншими видами мистецтва. Зокрема можна побачити Біблію з ілюстраціями Сальвадора Далі та презентацію антології сучасної ізраїльської поезії «І покоління приходить». Програма на всі дні отут.

 

 

Побачимося на виставах та презентаціях!

Гарних вам книжкових новин і новинок!

І не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» на сайті «Друг Читача» щоп’ятниці.