Конкурс закладок від «Граней-Т»

 

Видавництво «Грані-Т» оголошує конкурс для всіх маленьких читачів, а також їхніх батьків, бабусь і дідусів. Зробіть подарунок улюбленій книзі – оригінальну, унікальну, неповторну й дуже корисну річ – закладку! Конкурс закладок триватиме з 26 вересня до 18 жовтня на видавничій сторінці у соціальній мережі «Вконтакті».

 

У житті кожного з нас є багато різних свят, а найулюбленіше – День народження. Саме в цей день нас вітають із тим, що ми народилася, що ми Є, що ми важливі й дорогі, потрібні й незамінні, й обов’язково готують для нас різноманітні подарунки. Уявіть, що ви (разом із батьками, сестричками й братиками) можеш привітати свою улюблену книгу. Можливо, не з Днем народження, а з тим, що ця книга з’явилася на вашій поличці і стала улюбленою. Це неабиякий привід, щоб підготувати книжці подарунок, та ще й власними руками!

 

Для участі в конкурсі потрібно:

1. На сімейній нараді обрати улюблену книгу сучасного українського письменника.

2. Зробити своїми руками закладку для обраної книги.

До творчого процесу дитина може залучити будь-якого члена своєї родини.

Обмежень у виді й техніці рукоділля немає жодних.

3. Сфотографувати улюблену книгу разом із її подарунком – унікальною закладкою, яка існує у світі лише в єдиному примірнику.

4. До 18 жовтня опублікувати це фото на стіні видавництва «Грані-Т» в соціальній мережі «Вконтакті» (http://vk.com/grani_t). Не забудьте вказати імена та прізвища «виробників» закладки, свій вік та вік помічників, а також назву населеного пункту, де мешкає родина. А ще нам цікаво знати ваші враження від спільного творчого процесу;)

 

5 переможців оберуть відома українська майстриня й телеведуча Анжеліка Рудницька та головний редактор видавництва «Грані-Т» й авторка чудових плетених іграшок для малечі Олена Мовчан.

 

Переможці в кожній номінації одержать книжкові подарунки від видавництва «Грані-Т», а також запас різноманітних матеріалів для рукоділля або ж ексклюзивну плетену іграшку.

Номінації конкурсу закладок:

1. «Жваві ручки», яким від 3 до 6 років.

2. «Старанні ручки», яким від 7 до 10 років.

3. «Терплячі ручки», яким від 10 до 12 років.

4. «Стильні ручки», яким від 13 до 15

5. Вибір видавництва «Грані-Т».

 

Вік дорослих помічників учасників конкурсу не має значення.

 

Спеціальний приз від видавництва – чарівна скринька для рукоділля з різноманітним начинням, що допоможе вам подарувати своїм книжкам стільки закладок, скільки потрібно!

 

Увага! Закладка, що набере найбільшу кількість ваших голосів, отримає можливість стати офіційною закладкою видавництва! А її творець – право першим отримати найновішу книжку «Граней-Т» норвезької письменниці Ніни Е. Ґрьонтведт «Привіт, це я!» просто з друку!

 

А на першого й останнього учасника конкурсу, як завжди, чекає несподіванка!

 

Переконайтеся, що звичайний кольоровий папір, нитки, бісер, ґудзики… можна перетворити на справжнє диво – повірте у свою фантазію та руки! А улюблена книга, яка відтепер матиме такий чудовий подарунок, – розквітне прямісінько на вашій поличці!