ДАПАШЛІВИ для тих, кого не застав кінець світу

Кажуть, сьогодні має настати Армаґедон. Але не варто очікувати марно. Пропонуємо подумати, куди ми зможемо потрапити на вихідних та наступного тижня, якщо лихо нас омине. Рубрика «ДАПАШЛІВИ» з Вами навіть у важкі моменти!

 

 

У суботу, 22 вересня, усі разом на «ГОГОЛЬFEST2012». На території заводу металоконструкцій на Видубичах відбудеться масштабний фестиваль сучасного мистецтва і якщо ви там ще ніколи не були, то заповніть цю прогалину обов’язково. Це неймовірний простір для мистецтва. Подробиці отут. Не лінуйтесь тицяти 🙂

 

У неділю, 23 вересня, пропонуємо дізнатися, що ж таке поетичний «Мідний Гоголь». Ой, не кажіть, що Гоголь писав прозу. Краще перевірте тут, особливо, якщо ви шанувальник сучасної поезії.

 

У понеділок, 24 вересня, варто сходити на презентацію книжки Валентина Терлецького «Хмарочос». Новий міністр культури оголошує правила, яких відтепер мають дотримуватися всі. І лише сотня митців вирішує боротися за творчу свободу. «Сотня нескорених» захоплює хмарочос в центрі міста і влаштовує на його даху свій табір. Інтригує –  то вам сюди.

 

 

У вівторок, 25 вересня, нарешті відбудеться презентація першого українського техно-трилера Максима Кідрука «Бот», про які Інтернет нам уже всі вуха прожужжав. Немає виходу, треба йти от сюди, а це вам іще один вагомий буктрейлерний аргумент.

 

У середу, 26 вересня, є нагода дізнатися, які ж вони, ці таємничі мусульмани. Ну, наприклад про убивства родичами жінок, про яких пліткують, що вони «шльондри», на консервативному сході.Сходіть на презентацію книги Вітольда Шабловського «Убивця з міста абрикосів». Там подробиці розказуватиме сам автор, якого не щодня зустрінеш у книгарні «Є». Рецензія на книжку тут.

 

 

У четвер, 27 вересня, із запізненням на один день, але таки відбудеться мюзикл “Вогні великого міста“. У ньому гратимуть російські та українські фігуристи: Тетяна Навка, Роман Костомаров, Олексій Тихонов, Віталій Єгоров та інші. Але пам’ятайте, що жодного відношення до німого фільму Чарлі Чапліна, а також до поезій Сергія Жадан, це мюзикл не має. Просто усі люблять Чапліна. Словом, за подробицями та квитками ходіть сюди.


У п’ятницю, 28 вересня, нас чекають на “Ночі рекламожерів”. Колекціонер рекламних роликів Жан-Марі Бурсіко приготував яскравий коктейль, у який увійшли японські, американські, британські та румунські ролики. На прихильників даного виду мистецтва чекає більш ніж 500 шедеврів рекламної індустрії, які будуть показуватись протягом шести годин. У перервах між сеансами (близько 2 годин кожен) організатори обіцяють сюрпризи, гарну музику, фотосесії, а також пригощання від партнерів і спонсорів “Ночі пожирачів реклами”. Важко собі уявити? Уявіть.


 

Побачимося на виставах та презентаціях!

Гарних вам книжкових новин і новинок!

І не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» на сайті «Друг Читача» щоп’ятниці.