На конкурсі Книга року ВВС з’явилася дитяча номінація

ВВС Україна оголосила нову номінацію у щорічному конкурсі Книга року ВВС на найкращий художній твір українською мовою – Дитяча Книга року.

Про це повідомляє агентство ВВС.

“Твори, представлені на цьогорічному конкурсі, що проходитиме у співпраці з Культурною програмою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), змагатимуться у двох номінаціях: Книга року BBC – 2012 та Дитяча Книга року BBC – 2012”, – зазначається у повідомленні.

Автор-переможець у кожній з цьогорічних номінацій отримає нагороду у розмірі 1 000 фунтів стерлінгів в гривневому еквіваленті.

“Конкурс Книга року ВВС є однією з найпрестижніших подій в українському літературному світі. Ми надзвичайно пишаємося тим, що з цього року автори дитячих книжок змагатимуться в окремій категорії, що дасть їм більше шансів привернути до себе увагу”, – зазначила головний редактор ВВС Україна Ніна Кур’ята.

Згідно з правилами проведення конкурсу Книга року ВВС 2012, на участь у цьогорічному конкурсі видавництва можуть представляти по три книжки у кожній номінації та по дві нових книжки переможців минулих років. Книжки, представлені на конкурс, мають бути художніми творами українською мовою, що були надруковані протягом останніх 12 місяців.

Укрінформ