«Я почуваюся українцем» – ДіБіСі П’єр на Форумі видавців

Понад 400 видавців зібрались у Львові на 19-й Форум видавців. Форум це не лише ярмарок, де можна придбати книжки, передовсім це місце, де можна послухати сотні цікавих особистостей. Протягом п’яти днів у різних залах можна дізнатися про літературні процеси у світі, про нові книжки і помисли творчих людей, почути інтелектуальних людей. Тому так і приваблю львівський форум, кажуть його учасники. А у п’ятницю вони ще й мали можливість поспілкуватися з почесним гостем книжкового свята – лауреатом престижної літературної Букерівської премії британським письменником ДіБіСі П’єром.
​​ДіБіСі П’єр на львівському форумі в центрі уваги. Йому дуже сподобалося видання його книжки українською мовою «Світло згасло в Країні Див». Письменник охоче спілкувався з читачами і роздавав автографи. А ще, зауваживши мікрофон Радіо Свобода, одразу запропонував: «Давайте я сам себе запитаю». Оскільки було два питання, якими його просто всі втомили.

– Давайте я запитаю себе: П’єре, що ти думаєш про Україну? Про Форум? Хм.. Я тут лише 24 години…

– А чи почуваєтеся тут самітником?

Я почуваюся так, як ніби тут все населення України! Почуваюся українцем
ДіБіСі П’єр

– Чи я почуваюся самітником? Ви жартуєте! Я почуваюся так, як ніби тут все населення України! Звичайно, не самотньо! І дуже гарна річ пов’язана з книжкою: я тут зустрічаю автоматично колег і друзів. Як турист я би почувався самотнім, але сьогодні я почуваю себе як частина колективу, я почуваюся українцем, я тільки дивуюся, звідки з’явилась мова.

За матеріалами Радіо “Свобода”