У Міжнародному фестивалі відеопоезії Zebra візьме участь робота на вірші Андруховича (відео)

На нинішній, шостий, фестиваль поетичних фільмів Zebra, що проходить у Берліні, надійшло 870 заявок з 63 країн. Близько 170 з них буде показано на фестивалі протягом 18–21 жовтня. Цього року у програмі є дві роботи з України, одна з яких —  створена АртПолем візуалізація до Without You 2 з медіа-вистави «Абсент» Юрія Андруховича і гурту Кarbido. Про це повідомляє Агенція АртПоле.

Відеопоезія. Ідея: Оля Михайлюк. Відео: АртПоле. Частина медіа-вистави «Абсент», яка поєднує в собі експериментальну і традиційну музику, іронічні й глибо ліричні тексти та різножанрове відео, являючи при цьому цільний органічний твір.

Довідка. Фестиваль поетичних фільмів Zebra став першим в світі подібним явищем і досі залишається однією з найавторитетніших подій у сфері літератури. Заснований у рамках Берлінського поетичного фестивалю, він так швидко набрав обертів, що перетворився на окрему подію. Перша Zebra відбулася 2002 року, і з того часу проводиться раз на два роки. На сьогодні налічує у своєму архіві понад 5000 відеоробіт.

Подивитися роботи останніх фіналістів можна на сайті Рoetryinfilmfestival

Друг читача