ДАПАШЛІВИ наступного тижня: Форум, жінка і карнавал плоті

Рубрика «ДАПАШЛІВИ» повертається з відпустки, щоб допомогти вам орієнтуватися в культурному просторі. Ми посилаємо вас тільки у пристойні місця. Там і побачимось.

Якщо ви не поїхали на Форум видавців до Львова і залишилися в Києві, то можна побудувати культурну програму таким чином.

 

У суботу, 8 вересня, можна побачити документально-театральне дослідження «В об’єктиві – жінка». Прем’єру театру-студії «Образ» дивимось в Палаці «Україна». Афіша вже інтригує.

 

 

У неділю, 9 вересня, обов’язково збирайтеся на виставу легендарного театру з ще радянською історією «Ленком». П’єса «Пер Гюнт» поставлена за мотивами драми норвезького драматурга Генріка Ібсена. Екзистенційна драма вам гарантована! Вам сюди.

 

 

У понеділок, 10 вересня,

Якщо ви в неділю не потрапили на постановку «Пер Гюнт», можете виправити цю помилку. А взагалі, понеділок день важкий.

 

У вівторок, 11 вересня, можна з’ясувати бодай для себе які ж вони «Чотири причини одружитися». Особливо, коли вона – вдова, а він – вдівець. Ну, приблизно такі, як на цьому відео. Але повну картину можете побачити в «Театрі драми і комедії на Лівому березі».


 

У середу, 12 вересня, є унікальна можливість сходити на постановку Британського театру «Imitating the dog». Вистава «ГОТЕЛЬ МАФУСАЇЛ» буде показана англійською мовою з українськими субтитрами. Гаррі працює нічним портьє у готелі в одному з європейських міст, що потерпає від війни. Однак у Гаррі є одна проблема, яку він відчайдушно намагається подолати, – він не пам’ятає, як потрапив до готелю, або ж чим він займався раніше. Він навіть не впевнений, чи Гаррі – його справжнє ім’я. Сценарій та режисура – Ендрю Квік та Піт Брукс. Уперше в Україні! Словом, якщо ви ще не виїжджаєте на Форум до Львова, ходімте до палацу «Україна».

 

У четвер, 13 вересня, кажуть, можна піти на міжнародний фестиваль сучасної атмосферної інструментальної музики Astral. У складі виступаючих команд – кращі представники напрямків post-rock, space rock, experimental, ambient, instrumental, math rock, soundtrack, post-progressive, post-metal, sludge, shoegaze. У рамках Astral 3 виступлять 65daysofstatic (Британія), Maybeshewill (Британія), Alcest (Франція) та I am waiting for you last summer (Росія). Astral 3 пройде в клубі “Бінго” (пр-кт. Перемоги, 112, ст. М. “Святошин”). Початок – 19:00, квитки – 180 – 350 грн. Після Києва фестиваль продовжиться у Санкт-Петербурзі та Москві.


 

У п’ятницю, 14 вересня, варто піти на «Карнавал плоті» за п’єсою «Войцек» Георга Бюхнера. Це одна з найбільш інтригуюих драм світового репертуару. До речі, п’єса залишилася недописаною, але європейські театри продовжують до неї повертатися. Режисер – Дмитро Богомазов. Вподобали? Вам сюди.

 

 

 

Побачимося на виставах та презентаціях!

Гарних вам книжкових новин і новинок!

І не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» на сайті «Друг Читача» щоп’ятниці.