Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на премію «Українська книжка року»

Держкомтелерадіо України починає прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року». Про це повідомили у прес-службі Держкомтелерадіо.

Премія присуджується у трьох номінаціях: за видатні досягнення у галузі художньої літератури, за вагомий внесок у розвиток українознавства та за сприяння у вихованні підростаючого покоління.

Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про премію подається Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2012 року разом із виданням і повинна містити інформацію про книгу, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, а також анотації на видання.

Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність.

Книжкові видання приймаються українською мовою, видані в Україні впродовж останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх подання на здобуття премії.

Книги мають бути на високому естетичному, художньому, поліграфічному рівні за змістом та оформленням.

Заявку та видання (в 2-х примірниках) з поміткою «Щорічна премія Президента України «Українська книжка року» просимо надсилати до Держкомтелерадіо України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

УНН