Ірена Карпа стала ведучою Нового каналу

У суботу, 8 вересня, на Новому каналі відбудеться премєра нового проекту “Наші в Раші” з ведучою Іреною Карпою.

Програма виходитиме щосуботи об 11:00.

З ведучою шоу Іреною Карпою глядачі дізнаються про те, де народилися і жили, як росли, вчилися в школі, в кого закохувались, з ким зустрічалися, де підробляли найяскравіші артисти українського походження, що нині живуть в Росії.

“Це весела і пізнавальна програма, яка поєднує в собі елементи шоу про подорожі та інтерв’ю. Наших українських зоряних “заробітчан” ми будемо розглядати, як під мікроскопом. Я, звичайно, не Термінатор в пошуках Сари Коннор, але готова нашим зіркам з легкістю поставити питання, які інші занадто ввічливі ведучі зіркам зазвичай поставити не наважуються. У нашому шоу буде все: провокаційні ситуації, привіти героям від близьких людей з України, тести на ностальгію, патріотизм і багато іншого”, – обіцяє Ірена Карпа.

Імена знаменитостей творці програми поки не розголошують.

“Ми знімаємо першу частину програми у нас, в Україні. Спілкуємося з першими шкільними вчителями, з вчителями по вокалу або хореографії, з друзями і родичами. А після поїдемо в Росію і поставимо зірці питання: “А пам’ятаєте?..” І тут варіації на тему. Разом зі знаменитостями ми будемо згадувати момент переїзду з України в Білокам’яну. З цього боку відомих всім зірок ще не показував ніхто! У другій частині програми ми прогуляємося по їх Москві з камерами. Підемо з артистами в улюблені булочні, поїдемо на автомийки, або підемо в спортзал. Відвідаємо місця, де, наприклад, до них приходить муза”, – розповіла продюсер проекту Катерина Сопельник.

Команда шоу каже, що не буде збирати чутки або розвінчувати їх. Команда дізнається все з перших вуст самої знаменитості або її близьких.

Телепростір