Янукович не захотів співати гімн України на відкритті школи

Президент України Віктор Янукович на відкритті відреставрованої школи №106 міста Києва не співав гімну України. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua. Присутніми на відкритті були також міністр освіти і науки Дмитро Табачник, голова КМДА Олександр Попов, акторка Ольга Сумська, радник президента з гуманітарних питань та соціальної політики Ганна Герман, “регіонал” Ян Табачник.

“Кожного року ми хочемо, щоб наші діти вчилися у кращих школах, щоб у них були найкращі умови у світі. Цього хочуть, перш за все, батьки, але безумовно і вчителі. Ми не можемо ставити це питання як другорядне, бо з ними пов’язуємо майбутнє країни”, – сказав Янукович.

Президент України також наголосив, цього року в Україні буде відкрито близько 40 шкіл з новими технологіями навчання, а також більше тисячі автобусів будуть забезпечувати сільські школи. Він подякував Ользі Сумській за ініціативу реконструкції школи №106, а також разом з нею вручив директору школи документи на комп’ютерний клас.

Зазначимо, у школі міста Києва №106 навчається молодша донька Сумської Анна.

“Ми дуже раді, що наша дитина та інші діти будуть навчатися у сучасній школі. Ми зробили все, що від нас залежить, аби це сталося”, – сказав чоловік Сумської Віталій Борисюк.

Gazeta.ua