«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» презентує на Форумі видавців нове видання Валерія Шевчука

Під час Форуму видавців у рамках програми Львівського міжнародного літературного фестивалю відбудеться творча зустріч з класиком української літератури, письменником Валерієм Шевчуком. Зустріч заплановано на 15 вересня о 14:00 у Першому українському театрі для дітей та юнацтва. Сьомий Львівський міжнародний літературний фестиваль Валерій Шевчук відвідає як спеціальний гість.
Валерій Шевчук презентуватиме книгу «Птахи з невидимого острова». Три повісті — «Птахи з невидимого острова», «Сповідь», «Мор», були написані 1989-го року й об’єднані в єдиний філософський цикл. Усі три повісті написано в жанрі історичної фантастики, де дивовижні пригоди героїв вписані в атмосферу XVII та XVII сторіччя.
Нове видання побачить світ у вересні 2012 року у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Прем’єра книги відбудеться на Форумі видавців.
Валерій Шевчук – український письменник-шістдесятник, майстер психологічної і готичної прози, автор низки літературознавчих та публіцистичних праць, інтерпретатор українського літературного бароко. Валерій Шевчук є автором близько 500 наукових і публіцистичних статей з питань історії літератури, дослідником і перекладачем сучасною українською мовою творів давньоукраїнської літератури. Лауреат Державної премії України ім. Т. Шевченка.

Форум видавців