Книжковий «МЕДВІН» відбудеться у вересні


Один з найбільших київських книжкових ярмарків – «МЕДВІН: Книжковий світ» – відбудеться вже зовсім скоро, – 6-8 вересня.

На відвідувачів ярмарку чекає розмаїття не лише художньої літератури.  Оскільки книжкова виставка на початку навчального року, то просто не може оминути увагою шкільні підручники. Тому на виставці організатори планують експозицію підручників, залучають видавництва, що працюють з шкільною літературою.

Субота (8 вересня), традиційно, Дитячий день. Для маленьких читачів підготували насичену та цікаву програму: ігри, мультики, забави, експерименти, конкурси. Але, оскільки, виставка присвячення ще й школі, то на малечу чекають ймовірні фізичні досліди та хімічні перетворення в науковому шоу від «Веселої науки».

А для дорослих – вечірня програма.

Паралельно з книжковою працюватиме виставка рукоділля та хобі.

«Друг Читача» буде анонсувати програму виставки з наступного тижня більше детально. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, дізнавайтесь інформацію з перших вуст.

Дата: 6-8 вересня.

Час роботи ярмарку: з 10:00 до 19:00.

Локація: КиївЕкспоПлаза, павільйон 3, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки)

Інформаційні партнери: Тиждень, Країна, Газета по-українськи, ЛітАкцент, Буквоїд, книжковий магазин «Читайка», книгарня «Є».

Друг Читача