На яхті з першими особами держави

У книгарні «Є» відбулося визначення переможця серед покупців книжки Джошуа Слокама «Навколосвітня подорож вітрильником наодинці». Призом стала подорож на справжній вітрильній яхті разом із ініціатором видання Антоном Санченком та Братами Капрановими. Як зауважив під час жеребкування один з Братів, оскільки список Української платформи «Собор» отримав №1 у виборчому бюлетені, а Капранови посідають у ньому перше місце, – це буде фактично прогулянка з першими особами держави 🙂

Чеки з трьох книгарень було розподілено по трьох різних ємностях, з кожної тягнули по одному чеку редакторка книжки, директорка книгарні «Є» та один з Капранових. Усе відбувалося на очах публіки. Тоді з трьох чеків наосліп вибрали один – і можете уявити собі здивування глядачів, коли на його звороті виявилося ім’я… матінки ініціатора та організатора проекту Антона Санченка!

Такі технології не снилися навіть організаторам парламентських виборів.

Але жереб – річ сліпа. І незабаром відбудеться мандрівка під вітрилами на яхті «Спокуса». Для журналістів буде споряджено ще одну яхту – щоб країна знала: українске вітрильництво віднині має «морську біблію» українською мовою. Адже книжка Слокама є суперкласикою, її читають вже понад сто років і, без перебільшення, немає людини, яка ходить під вітрилами і не знайома з цим твором.

Нагадаємо, що переклад здійснено силами «Гоголівської @кадемії» (gak.com.ua) – колективом з дев’яти авторів сайту.

Друг Читача