Фестиваль вільних видавців «Бу! Фест» пройде у Москві

З 24 по 26 серпня в Парку мистецтв МУЗЕОН пройде VI Московський фестиваль вільних видавців «Бу! Фест». Шостий «Бу! Фест» буде організований під гаслом «boo! букви, звуки, цацкі», і стане набагато масштабнішим, ніж всі попередні фестивалі.

«Бу! Фест» – незвичайний і неформальний книжковий фестиваль в Москві. Він був задуманий як альтернатива солідним і дорогим книжковим ярмаркам, на які не вдається пробитися «малим видавцям», що випускають книги не для масового споживання.

У цьому році організатори задумали зробити «Бу! Фест» по-справжньому грандіозним: очікувана кількість учасників – понад 450, а гостей заходу – 40 000 чоловік. Фестиваль став міжнародним: у ньому візьмуть участь видавці і зіркові гості з різних країн.

Серцем фестивалю традиційно є «Маркет», де відвідувачі зможуть придбати книги незалежних дрібних видавництв, що випускаються обмеженим тиражем, хенд-мейд вироби, дизайнерські аксесуари та інші, найнесподіваніші товари. Музичний базар запропонує гостям спеціалізовані книги, диски та інструменти, а в High-tech зоні пройде виставка-продаж електронних книг (пристроїв і контенту). Напередодні початку навчального року дітей і батьків чекає шкільний базар, а дитячий ярмарок зустріне своїх найменших відвідувачів книгами та іграшками.

Гостей Шостого «Бу! Фесту» розважатимуть на шести сценах і кількох майданчиках. На Головній і Акустичної сценах пройде насичена музична програма, розділена по днях і жанрами, а добірка колективів здивує і задовольнить найвибагливіших слухачів. На Літературній сцені гостей чекають презентації нових книг, зустрічі авторів з читачами, поетичні читання. У Лекторії протягом усіх трьох днів фестивалю проходитимуть лекції різної тематики для дітей та дорослих.

Boofest