«Відлуння» Лариси Денисенко: вийшов новий роман письменниці

Новий роман Лариси Денисенко «Відлуння: від загиблого діда до померлого» на початку серпня вийшов друком та вже надійшов до продажу у всі книгарні країни.

Нова книга Денисенко – це дивна та захоплива історія молодої німкені Марти, яка вважала свого діда трагічно загиблим смертю хоробрих ще під час Другої світової війни та похованим десь під Житомиром. А виявляється старий, що насправді доживав свій вік у божевільні, перевернув її власне життя догори дригом. Марта так пишалася своїм корінням, а отримала діда-нациста, якого понад 60 років ховали від рідні, аж доки не поховали зовсім. Дівчина вирішує, що її минулому потрібен адвокат, і вирушає збирати докази маршрутом Берлін-Житомир. Хай там що вона шукатиме у відлунні подій Другої світової війни, знайде вона ключик до дверей власного майбутнього.

Дізнатись про усі таємниці нового роману (який вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля») від самої Лариси Денисенко можна буде на першій презентації «Відлуння», яка пройде у Києві 6 вересня о 18:00 у Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3). Також роман буде презентовано в рамках Форуму Видавців у Львові, зустрічі із письменницею пройдуть 14 вересня.

Друг Читача