Екранізацію Фіцжеральда з ДіКапріо перенесли на рік через конкуренцію з «Хоббітом»

Кадр із фільму

Картина «Великий Ґетсбі» База Лурмана, однойменна екранізація роману Скотта Фіцжеральда, змінила дату своєї прем’єри – раніше була призначена дата 25 грудня, фільм повинен був відкрити різдвяні канікули. Тепер студія Warner Bros. змістила прем’єру на літо 2013 року.

«Великий Ґетсбі» Лурмана є гідним втіленням американської класичної літератури на екрані, – говорить президент американської дистрибуції Warner Ден Феллман. – Фільм дійсно вдихає нове життя в роман Фіцжеральда. Ми думаємо, що кіноглядачі різного віку полюблять його і саме тому обрали іншу дату для прем’єри, яка дозволить більшій кількості глядачів гідно оцінити цю картину.

Однією з головних причин зміни дат є надто висока конкуренція для «Ґетсбі»  в грудні – в той же день, 25 грудня, на екрани виходить новий вестерн Квентіна Тарантіно «Звільнений Джанго» , де також грає Леонардо ДіКапріо. Крім того, 14 грудня запускається перша з трьох частин «Хоббіта» , яка, за досвідом «Володаря перснів» , напевно буде панувати на верхньому рядку бокс-офісу як мінімум три тижні. Для Warner таке рішення є найбільш розумним в даній ситуації.

Нагадаємо, головні ролі у «Великому Гетсбі»  виконують Леонардо ДіКапріо, Тобі Магуаер, Кері Малліган та інші. Фільм вийде в 3D-форматі.

«Великий Ґетсбі»  – твір видатного американського письменника Френсіса Скотта Фіцджеральда, який побачив світ 10 квітня 1925 року.  Його вважають в американській літературі типовим представником так званого «​​Століття Джазу» . У 1998 році роман був відзначений під № 2 у списку 100 найкращих романів 20 століття за версією Modern Library. 

ГПУ