Нова британська драма – конкурс

Проект “Нова британська драма” – це спільний проект Британської Ради в Україні та ІІІ Фестивалю сучасної драматургії “Драма.UA”, який відбуватиметься у Львові 27-30 вересня 2012 року.

Ідея проекту – репрезентація найкращої британської нової драми останніх двох десятиліть у фахових українських перекладах. Куратори проекту ретельно відібрали як знакові тексти “нової драми”, так і прем’єри останніх двох років. Тексти будуть представлені як сценічні читання і бліц-вистави, а також стануть предметом дискусій.

Окремою частиною проекту є майстерні провідних британських режисерів, які працюють з сучасною драматургією. Режисери працюватимуть над постановкою читань із відібраною групою учасників. Головною метою проекту є залучення молодих акторів та режисерів та надання їм практичних знань, а також можливості, у зручних і комфортних умовах, вивчати театральний досвід Великої Британії з кращими професіоналами цієї сфери.

До участі у проекті запрошуються молоді спеціалісти, актори, режисери, студенти останніх курсів профільних навчальних закладів. Для участі у майстернях знання англійської мови – необов’язкове.

Проект “Нова британська драма” – це можливість знайомитися з новими цікавими текстами, спілкуватися з професіоналами і втілювати у життя власні проекти.

Britishcouncil.org