Конкурс «Фото+цитата» для мандрівників від Форуму видавців

Мандри – не тільки зміна картинки, а й натхнення на творчість. Форум видавців звертається до письменників та блогерів: надішліть нам фото тих місць, де ви побували у подорожах і які надихнули вас на художній твір або на ваш найяскравіший статус у Facebook. Фото+цитата, присвячена цьому клаптику землі. Цій людині з далекого Сходу-Заходу-Півночі-Півдня. Цій споруді на іншому кінці планети, де потім – ось на тому самому місці, де в камеру всміхаєтеся ви, зустрілися герої вашого твору. А може все було навпаки – спочатку там зустрілися ваші герої, а ви… ви приїхали згодом?

Подорож може бути і в сусіднє село. Або в кафе під домом. Головне – подорожній настрій і натхнення на творчість.

Окрема номінація: за фото+цитату про подорож на Форум видавців (але неодмінно: фото+цитата). Переможець отримає спеціальну нагороду Форуму.

Нагадаємо, подорожі – наскрізна тема 19-го Форуму видавців у Львові (12 – 16 вересня 2012), їй присвячено програми «Подорожі до літератури», «Сковорода», запрошення як почесного гостя DBC Pierre з презентацією українського перекладу книг «Світло згасло в Країні Див» та «Книги Гебріела».
Виграє те фото, яке збере найбільше лайків. Приз – нова книжка нашого Почесного гостя ДіБіСі П’єра «Світло згасло в Країні Див».
Додаткові нагороди буде оголошено згодом (поки це сюрприз), але ми впевнені, що це буде найкращий подарунок і про свою участь у конкурсі ви не пошкодуєте.
Надсилайте фото з цитатою на адресу bookforum@bookforum.com.ua з темою листа ФОТОКОНКУРС. Всі фотографії розміщатимуться  в альбомі конкурсу на нашій сторінці Facebook.

Форум видавців