Держкомтелерадіо шукатиме кращу книгу України

Держкомтелерадіо України оголосило новий Всеукраїнський конкурс «Краща книга України», згідно з яким у різних номінаціях нагороджуватимуться найкращі вітчизняні книжкові видання. Про це УНН повідомили у прес-службі комітету.

Держкомтелерадіо України затвердило Положення про Всеукраїнський конкурс «Краща книга України», метою якого є визначення найкращих вітчизняних книжкових видань за художнім рівнем і поліграфічним виконанням, популяризація сучасних технологій в їх оформленні, підвищення ролі книги в суспільстві.

Згідно з Положенням, конкурс проводитиметься щорічно, а подані до 30 серпня на адресу Держкомтелерадіо України екземпляри видань розглядатимуться в номінаціях «Моя країна», «Життя славетних», «Світ дитинства», «Арт-книжка», «Проза», «Поезія» тощо.

Журі оцінюватиме зміст книги, рівень її редакційно-видавничої підготовки, оригінальність дизайнерського рішення, суспільну та професійну значущість видання тощо. Результати конкурсу будуть оголошуватися в рамках проведення Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти».

Видання, визнані «Кращою книгою України», представлятимуться на міжнародних виставках.

Нагадаємо, книжкові видання на конкурс і матеріали до них із зазначенням «Всеукраїнський конкурс «Краща книга України» необхідно направити до 30 серпня на адресу Держкомтелерадіо України (01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2; контактний телефон – 278-82-27).

УНН