Повість Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили» буде екранізовано

Державне агентство України з питань кіно уклало угоду з ТОВ «Продюсерський центр «ІнсайтМедіа» на виробництво фільму «Іван Сила». Кінострічку буде знято за мотивами книжки Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили», що розповідає про Івана Фірцака, який після того, як у 1928 році його назвали найсильнішою людиною планети, на піку своєї кар’єри припинив виступи за кордоном і повернувся на батьківщину. Головну роль у стрічці зіграє відомий силач Дмитро Халаджі, а одну із ролей другого плану виконає ще один всесвітньовідомий силач – Василь Вірастюк. Продюсером фільму виступить Володимир Філіпов («ТойХтоПройшовКрізьВогонь»). Головним же режисером стане Віктор Андрієнко, відомий «довгоносик» і актор «Великої різниці». Фільм на 100% фінансуватиметься з держбюджету.

Довідка. Олександр Гаврош – український літератор, публіцист, журналіст, член Національної спілки письменників України. Народився 26 березня 1971 року в Ужгороді. Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Працює в закарпатських та всеукраїнських ЗМІ.

Автор трьох поетичних збірок, двох повістей для дітей, низки п’єс та публіцистичних видань. Книжка «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» вийшла друком у «Видавництві Старого Лева» 2007 року.

Укрліт

  • Mavka

    про це було відомо ще після Коронації, адже саме із сценарієм до цього фільму Андрієнко і переміг у конкурсі