Театр імені Франка очолить головний режисер з Молодого театру

Виконуючим обов’язки художнього керівника Національного театру ім. Івана Франка призначений головний режисер Київського Молодого театру Станіслав Мойсеєв.

Художнім керівником театру Франка протягом останніх 11 років був Богдан Ступка, який помер в неділю, 22 липня. За повідомленнями ЗМІ, він нібито написав лист президенту Віктору Януковичу, в якому назвав ім’я свого наступника і попросив виконати свою останню волю.

Станіслав Мойсеєв, який очолить театр Франка, перш співпрацював із сином Богдана Ступки Остапом. Зокрема, він задіяв його в спектаклі «Московіада».

 

За попередньою інформацією, наказ міністра культури Михайла Кулиняка про призначення Мойсеєва в.о. художнього керівника театру Франка повинен з’явитися вже завтра.

Також ZN.UA повідомляє, що на посаду головного режисера Молодого театру вже запрошений відомий театральний режисер Андрій Білоус, який повинен змінити Мойсеєва.

Народний артист України Станіслав Мойсеєв керує Молодим театром з 1996 року. Найбільш відомі його вистави «Любовні листи до Сталіна», «Лев і Левиця», «Дядя Ваня», «РЕхуВІлійЗОР», «Дон Жуан», «Московіада».

Дзеркало тижня