Поет Василь Махно представить Україну на фестивалі «Трьох культур»

Український поет Василь Махно, який мешкає в Нью-Йорку, представлятиме українську культуру на фестивалі «Трьох культур», який щорічно відбувається у польському місті Лежайськ. Фестиваль пропагує культурне пограниччя, яке склалося на цих теренах протягом багатовікової історії, на яких поляки, українці та євреї мешкали поруч і пліч-о-пліч.

Він виступить у Лежайську разом із польським поетом й перекладачем Богданом Задурою на авторському читанні, котре відбудеться 8 вересня у будинку Міської бібліотеки, колишньому будинку «Просвіти».

Спеціально до фестивалю готується до друку нова книжка перекладів Василя Махна «Дубно, біля Лежайська», куди увійдуть вибрані вірші та есеї, в яких поєднані українські, польські та американські топоси.

Назва книжки – це назва українського села, з якого походить родина Василя Махна, яку разом з іншими мешканцями села вивезено у 1945 році до УРСР.

Цього року Василь Махно також буде учасником міжнародних фестивалів MERIDIAN CZERNOWITZ, Бруно Щульца у Дрогобичі та Форуму видавців у Львові. У рамках цих проектів буде презентовано нову книгу Махна.

Газета по-українськи