В Україні продається книга «Як вони вкрали у нас гру», яку прагнула заборонити ФІФА

У книгарнях з’явилася книга британського журналіста Дейвіда Єллопа «Як вони вкрали у нас гру».

Як Марадона забив гол «рукою Бога»? Чому Роналдо грав погано на фіналі Чемпіонату світу 1998 р.? Як Жуан Авеланж та Зепп Блаттер стали президентами ФІФА? Чому Чемпіонат світу з футболу 2018 р. пройде саме в Росії, а 2022 р. – у неймовірно спекотному Катарі?

Про це та багато іншого у бестселері від Дейвіда Єллопа «Як вони вкрали у нас гру». Цю книгу усіма способами намагалася заборонити ФІФА.

Книга Дейвіда Єллопа присвячена світовому футболу другої половини ХХ ст.: найцікавішим моментам матчів, закулісній грі, комерціалізації та корупції на найвищому рівні. Оповідь базується на численних спогадах та інтерв’ю, зокрема з двома президентами ФІФА – Жуаном Авеланжем та Зеппом Блаттером – та легендарним Пеле.

 

«Футбол був справді гарною грою – безкласовою, безрасовою, об’єднавчою. Гра дала нам універсальну мову. Пропонувала чарівні ідеали. У багатьох сенсах вона була зразком того, як потрібно жити. У грі була єдність, чесність, етика й мораль. Усього цього більше немає. Вони все вкрали. Вони вкрали гру».

Дейвід Єллоп

 

Дейвід Єллоп – борець за справедливість, який кожною новою книжкою здатен перевернути усталені погляди. Він написав серію викривальних досліджень про найрезонансніші злочини Британії «The Day The Laughter Stopped», «To Encourage the Others» та ін.

Світову славу Яллоп здобув скандальним дослідженнями про Католицьку церкву «In God’s Name», «The Power and Glory» та «Beyond Belief», які вийшли кількамільйонними накладами. Книга «Як вони вкрали у нас гру» перекладена німецькою, французькою, португальською, японською та іншими мовами.

Друг Читача