Франкофест запрошує на поетичний батл

Під час фестивалю в селі Нагуєвичі планується проведення літературного слему. Для участі в поетичному батлі потрібно подати заявку за адресою (http://vk.com/topic-29888191_26664544), вказавши прізвище, ім’я, місто та подавши власний вірш.
Конкурс буде складатися з двох етапів: спочатку читатимуть поезії Івана Франка, а наступного дня – свої творіння. Окрім грошової винагороди, переможець отримає можливість виступити на літературних читаннях корифеїв батлу, який відбудеться на третій день фесту.

Правила літературного слему:
• І тур – це виступ тривалістю дві хвилини, ІІ тур – трихвилинний, та чотирихвилинний – фінальний. У разі перевищення часового ліміту за кожні п’ять секунд з учасника знімається один бал.
• Вірші зачитуються будь-якою мовою.
• У голосуванні приймають участь друзі та гості фесту. Останні можуть придбати комплекти оцінок за грошову плату (найменший внесок 1 грн). Після кожного етапу конкурсу проводиться новий аукціон. 80% зібраних коштів будуть вручені переможцю конкурсу.
• У загальний тур потрапляють автори, які попередньо подали заявку на участь у «Батлі», або ті, що виявили бажання прийняти участь під час загального туру.
Детальніше (http://vk.com/topic-29888191_25096449).
Нагадуємо, що Франко Фест відбудеться 27-29 липня у селі Нагуєвичі (Львівська область). На музичній сцені виступатимуть відомі гурти: Мері, Флайзза, Rock-H (Рокаш), КораЛЛі, Пікардійська Терція, Веремій, Гайдамаки, Рутенія, The Вйо, Оt Vinta, Фліт, Тартак. Список гуртів музичної сцени активно доповнюється новими виконавцями.

Стик