Макс Кідрук стане депутатом?

Письменник, мандрівник, автор ролика «Азаров, ай-яй-яй!» та захисник честі українок у Новій Зеландії Макс Кідрук встряв у нову авантюру. Можливо, з листопада йому доведеться писати книжки не на коліні у мандрах, а протираючи штани у Верховній Раді. Як стало відомо «Другу Читача», письменник йде на вибори по 99-му округу (м. Кіровоград) під прапорами партії «УДАР» Віталія Кличка, яка нещодавно оприлюднила списки «мажоритарників».

«Кілька місяців тому зі мною зв’язалися активісти «УДАРу», описали ситуацію і запропонували балотуватися до ВРУ. Ситуація вимагала швидкої і однозначної відповіді: або так, або ні. Знаю, інший на моєму місці відмовився б, але я, зваживши всі негативні нюанси, сказав «так». Для мене  це новий досвід. Це можливість зробити щось більше за написання гнівних постів у Facebook чи стояння на площах, на що нинішній владі начхати… Що з того вийде – важко сказати. Наразі готуюсь до відер лайна, які поллються на мою голову», – коментує письменник.

Додамо, що список «мажоритарників» – неостаточний. Поки що це кандидатури запропоновані обласними організаціями, партійцями на місцях. Усі кандидати повинні пройти затвердження на з’їзді партії, який відбудеться на початку серпня.

Друг Читача

  • Mavka

    ну ось, нарешті, там з’являться нові обличчя! але ж все одно знайдуть до чого придертися…