Театру Леся Курбаса передадуть приміщення на вулиці Володимирській у Києві

Київська міська державна адміністрація пропонує депутатам Київської міської ради передати Національному центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса приміщення на вулиці Володимирській №23/27 загальною площею 1257,5 кв м.

Як повідомляє прес-служба КМДА в понеділок, відповідний проект рішення Київради вже підготовлено та надано на розгляд міських депутатів. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

Олександр Пузанов підкреслив, що приміщення передається на баланс театру, але залишається у комунальній власності. Отже, театр зможе використовувати нежитловий будинок, не маючи при цьому права продавати його або передавати в користування третім особам, передає «Інтерфакс-Україна».

Раніше повідомлялося, що до Національного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса 29 травня надійшла позовна заява ДКП «Київжитлоспецексплуатація» до Господарського суду м. Києва про виселення Центру з його приміщення за адресою вул. Володимирська, 23-В. У зв’язку з цим колектив Центру написав відкритого листа голові КМДА Олександру Попову.

Раніше до цього випадку, у Києві було продано приміщення «Зеленого театру».

Newsru