Утиски ЗМІ: на ТВі «наїхала» податкова

Сьогодні, 12 липня, податкова інспекція має намір провести виїмку документів в офісі телекомпанії «Телерадіосвіт» (канал ТВі). Про це повідомив один із журналістів ТВі Артем Шевченко.

«Почалося. На ТВі прийшли податківці. Знову. Хочуть робити виїмку документів. Що там говорив їх начальник Клименко з приводу мораторію на перевірки ЗМІ на час кампанії? Очевидно, це ТВі не стосується», – сказав Шевченко.

При цьому він додав, що зараз в офіс прийшли четверо представників податкової інспекції. «Ми їх не пускаємо. Вони прийшли з постановою Шевченківського суду про проведення виїмки якихось документів у ТОВ «Телерадіосвіт». Зараз там, в офісі, «бойові дії», – підкреслив Шевченко, зазначивши, що їде на місце події.

Він прогнозує, що це може затягнутися на цілий день.

Раніше керівництво податкової інспекції неодноразово заявляло про припинення перевірки ЗМІ на період передвиборчої кампанії.

У квітні податкова провела позапланову перевірку на TВі в рамках розслідування кримінальної справи, яка ведеться слідчим відділом одного з районних управлінь Головного управління МВС в Києві.

Тоді один з лідерів «Батьківщини» Микола Томенко закликав міліцію і податкову не допустити перешкоджання інформаційній діяльності телеканалу. Він підкреслив, що ТВі є популярним суспільно-політичним телеканалом, який надає можливість виступів представникам опозиції.

ukranews.com