Ірена Карпа знялася в кліпі на вірш Дмитра Лазуткіна (ВІДЕО)

Український рок-гурт Kozak System завершив зйомки свого другого кліпу на пісню «Твоя порядність». Гурт утворили колишні учасники «Гайдамак» після того, як їхній соліст – Олександр Ярмола почав сольну кар’єру.

Головні ролі зіграли актор Остап Ступка та лідерка гурту Qarpa, письменниця Ірена Карпа. Слова пісні написав поет Дмитро Лазуткін.

«Подача Kozak System – це саме те, чого я хотів. «Твоя порядність» – дуже музичний вірш, про любов, літо, в ньому є іронія, еротизм. Та багато гуртів ним цікавилось, але не знаходилось таких, щоб змогли з музикою попасти в потрібний настрій. Балкансько-карпатська мелодія Kozak System ідеально передає сонячний настрій цієї поезії. Ноти трошки допомагав шукати – приходив у студію на перші репетиції. Навіть сам заспівав з хлопцями на презентації. Не репетирували, експромт був. Але мені сподобалося і хлопцям весело було», – розповів поет.

За сюжетом кліпу, Остап Ступка закоханий в жінку, але навіть не здогадується, якою вона є насправді. Її грає Ірена Карпа. Думає, що красива, мила і скромна. Глядачі ж бачать її і в кардинально іншому образі.

.

.
«Вірш написав давно, вже й не пам’ятаю коли. Гуляли з однією дівчиною-студенткою, в університеті Драгоманова вчилася, на Трухановому острові. Багато говорили з нею і у мене якось сама собою з’явилась ця фраза – «твоя порядність така спокуслива». Вона й каже: напиши про це вірш. Я і написав. Наскільки Карпа схожа з цією дівчиною не знаю, але жінка вона доволі приваблива, має акторські здібності, то їй вдалося створити вдалий образ. І повеселитися – заїжджав на зйомки – настрій там був дуже хороший. Добре, що Остап Ступка зіграв у кліпі. Впізнаване обличчя сприятиме, щоб нове ім’я гурту зазвучало», – додав Лазуткін. Про це повідомила Газета по-українськи.

Наводимо текст вірша.

твоя порядність така спокуслива (остаточна версія)
***
пісок і літо дощі та райдуги
цілунки легко стають укусами
наскрізний струм у потоках патоки…
твоя порядність така спокуслива

не я ловлю тополині пестощі
не я життя вимірюю курсами

(чиїсь конспекти і зайві ревнощі)

твоя порядність така спокуслива

твоя відсутність така заплутана
твої приходи такі наповнені
ти недочута ти переслухана
ти божевільна ти некерована

усе твоє – що я мушу вивчити
усе твоє – що я хочу відати
титититититититититити
тититититититити – ти

(а раптом щось би тобі не личило –
то наведи вже курсив і видали)

твої симптоми твої діагнози
fаshion tv і серце Ісусове…
температура
високі градуси –
твоя порядність така спокуслива

нічна теорія східні практики
вино з гурзуфу вітер з атлантики
так дивно бути з тобою поряд
коли свобода – найвищий поверх…

ти відчиняєш
прозорі двері
ти розчиняєшся
в атмосфері –

ти божевільна ти некерована
і недочута і переслухана…
твоя відсутність – така заплутана
твоя присутність – така наповнена