«Грані-Т» продає книжки до їхнього виходу дешевше

Видавництво «Грані-Т» в рамках програми народних заощаджень «Книжковий інвестор» пропонує задешево купити одразу дві книжки, які якщо не перевернуть Ваш світ догори дриґом, то, принаймні, добряче його струсануть. Обидві вийдуть друком 12 липня 2012 року. Не проґавте можливість придбати їх за акційною ціною! Щойно книжка вийде друком, ви ґарантовано отримаєте їх тим способом, який буде максимально зручний.

Перша – «Хрустальна свиноферма» Михайла Бриниха – експериментальна проза, писана густим соковитим… суржиком – а отже, книжка не для всіх, а лише для тих, хто має почуття гумору.
Ця книжка є продовженням роману «Шахмати для дибілів», який мав шалений успіх у читачів і здобув нагороди конкурсів «Книжка року BBC» та «Коронація слова».

«Када ще наш дивний світ теліпався на жалюгідній соплі над прірвою гріха, прийшов до Бога князь порока, шоб позмагацця в шахматному мастірстві. Путьом обмана, хітрості та наглих фальсифікацій діавол виіграв партію, а разом з нею — кантроль над судьбами люцтва. Відтоді, протягом століть, триває безкінечний матч-реванш між силами добра і тим, шо дурно пахне. Й ось типер настало врем’я, када за будуще планети має сражатись скромний мальчік Міша та його тренер доктор Падлюччо — алхімік, екзегет, магістр шахматної мислі та полупроводнік Божої волі. Тіки ніхто не знає, када і як це має статись. Єдине, шо ізвєсно точно: час ігри настав…»

Акційна вартість книжки – 17 грн (ціна після виходу з друку – 25 грн)

/

Друга книжка – збірка публіцистики Вальтера Беньяміна «Щодо критики насильства».

Нині в європейському, а відтак і українському інтелектуальному середовищі є великий інтерес до творчості тих філософів ХХ століття, які, так би мовити, не належать до «першої хвилі», скорше до «маргіналій», однак їхні світоглядні й естетичні системи «пройшли перевірку часом» і сприймаються як гостро актуальні. Таким був Еміль Сьоран, книжку якого Ви вже мали змогу придбати у нашому видавництві – і такий же Вальтер Беньямін.

Він міг би розділити долю своїх друзів: еміґрувати у 1920-х в Палестину, як Гершом Шолем, стати всесвітньовідомим дослідником юдаїки. Міг би, як Ернст Блох, еміґрувати у США, після війни повернутися в Німеччину, залишитися в НДР, спробувати стати там офіційним лівим філософом, зрозуміти небезпеку, еміґрувати до Західної Німеччини, залишитися лівим філософом у західному місті та західному університеті. Міг би, знову ж, еміґрувати у США, але там і залишитися, стати відомим американським теоретиком кіно, як Зиґфрид Кракауер, чи класиком політичної філософії, як Ганна Арендт.

Беньямін, утім, мав долю трагічнішу за долю його друзів….

Він був і водночас не був усіма цими можливостями, усіма цими професіями і долями, усіма цими персонажами. Він сам був уособленням тієї реальності, в якій жив: реальності розірваної, шизофренічної, уривчастої; а тому, не прагнучи звести її до якоїсь системи, він прагнув просто давати слово кожному з маленьких фраґментів розірваного життя.

Акційна вартість книжки – 25 грн (ціна після виходу з друку – 35 грн). 

Купити