Віктор Суворов вперше українською! Нова книжка культового автора вийде восени

Віктор Суворов (Володимир Різун) – письменник, історик, дослідник, у минулому – розвідник, капітан ГРУ. Автор історичних бестселерів «Криголам», «Акваріум», «День “М”». Ворог Радянського Союзу, заочно засуджений до розстрілу. Персона нон ґрата в пострадянських країнах.

Книжки Суворова, українця за походженням, видавалися мільйонними накладами російською, англійською, німецькою та іншими мовами. І лише українською, мовою батьківщини, він до сьогодні не перекладався.

Праці Суворова здійснили переворот в історії ХХ століття, і попри те, що з ним постійно сперечаються представники офіційної російської науки, нікому не вдалося спростувати його висновків.

Нова книга Віктора Суворова – «Кузькіна мать» – виходить українською. Видавництво «Зелений пес» вже підписало ліцензійний договір з автором. Книжка побачить світ вже восени цього року. Це буде перше видання письменника рідною мовою.

Книга «Кузькіна мать» присвячена Карибській кризі, 50-ліття якої ми відзначаємо цього року. Ядерне протистояння Радянського Союзу та США тоді мало не поставило крапку у розвитку людської цивілізації.

«Кузькіна мать» – це не тільки крилатий вислів Хрущова, це ще й назва 50-мільйонної ядерної бомби, яку Радянський Союз підірвав на Новій Землі, щоб залякати імперіалістів.

Найбільшому блефу в історії людства, яким було розташування на Кубі радянських ракет, людям, що врятували світ від загибелі, Берлінській стіні, яка постала того ж року, присвячено книжку Віктора Суворова, який віднедавна позиціонує себе як «український історик».

Несподіваний погляд на події, живий фірмовий «суворовський» стиль, сміливість у поглядах – все те, до чого звикли шанувальники Суворова, ви побачите у новій книжці.

«Кузькіна мать» вийде у серії «Нетабачна історія», в якій минулого року була видана книга Габі Кьопп «Навіщо я народилась дівчинкою», присвячена сексуальним злочинам радянських визволителів у Німеччині.

Друг Читача